Hakkımızda

PİSTON ile Maksimum Dayanıklılık, Optimum Performans!

Geniş ürün yelpazemize, etkin iletişim anlayışımıza ve çözüm odaklı yaklaşımımıza olan bağlılığımızla, çevreye ve insan haklarına olan saygımızı iş etiğimizin temeline oturtuyoruz.

Piston Amortisör Hakkında

1998 yılında Bursa’da kurulan Piston Gas Springs, ülke ve dünya pazarına çözüm odaklı, yenilikçi yaklaşımıyla 25 yıldır hizmet vermektedir. Gazlı amortisör, kilitlenebilir gazlı amortisör, Kilitlenebilir Gazlı Amortisör, shock absorber ve damper üreten Piston, ürünleriyle onlarca ülkede birçok pazara ürün tedarik etmektedir.

Otomotiv IAM ve OEM müşterilerinin yanı sıra yenilebilir enerji uygulamaları, bahçe-çim biçme makineleri, ticari araçlar, denizcilik, medikal, tren ve uçak uygulamaları gibi birçok alana güvenilir ve kaliteli ürün portföyünü sunmaktadır.

Çözüm odaklı, yenilikçi bakış açısının merkezine esneklik ve hızı koyan Piston, ülke ve dünya pazarındaki tüm müşterilerini etkili iletişimi sayesinde destekler. Hızlı çözümleri ve alternatif sunma becerisi ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlar.

Güçlü garanti politikaları sunarak, ürünlerini benzersiz müşteri servisi hizmeti ile destekleyen Piston, rekabetçi fiyatlarıyla yüksek kaliteli ürünlerini tüm dünyaya ulaşılabilir kılmaktadır.

2019 yılından bu yana sektöründe dünya devlerinden biri olan Stabilus GmbH ile ortaklığını sürdüren Piston, kurumsal kimliği ve geleneksel köklerine bağlılığı ile takım arkadaşlarının en büyük destekçisi olmuştur.

Piston’un en büyük hedefi çevre ve topluma karşı sorumluluklarını yerine getirmek adına hiçbir eylemden kaçınmayarak dünyayı ürünleriyle ve üretimiyle sürdürülebilir kılmaktır.